Özel Günler

Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik Teklifi Fikirleri

14 ROMANTİK VE EŞSİZ DÜĞÜN ÖNERİ FİKİRLERİ

Eşinizin elini tutmak ve “Benimle evlenir misin?”sorusunu sormak, hayatınızın en özel anlarından biridir. Bu teklif hem etkileyici hem de unutulmaz olsun istersiniz. 

Bu makalede karşı konulmaz bir teklif için 14 teklif fikri derledik. Bu fikirlerden birini seçin ve farklı ve benzersiz hale getirin. Kesinlikle siz bilmeden önce evet diyecek!

 

1- Bir köpeğiniz varsa,

görseldeki gibi bir yazı hazırlamak  ve kopeğinizin boynuna asmak. Bu sevimli dostunuzun yardımı işe yarayacaktır. Böyle bir tatlılığa hangi kadın hayır diyebilir!

2- Eşinizin bulması için ipuçları dağıtarak teklifinizi bir hazine avına dönüştürün;

Bulacağı şey güzel bir kutunun içinde kırmızı gül yaprakları ve ortasında tektaş yüzük olsun. Yanında benimle evlenir misin yazılı bir not hazinenize değer katar.

3. Aile yemeği!

Sevdiğiniz insanlarla güzel bir akşam yemeği düzenlemek ve herkesin içinde süpriz yaparak evlenme teklifi etmek. Tabii herkes bunun için size destek olacaktır.

4- Tatile gitmek;

Bu yaşadığınız yere yakın bir hafta sonu gezisi de olabilir. Romantik bir butik otelde, yeşilliklerin arasında olabilir. 

5-  Güzel anılarınızı canlandırmak.

Bir kutunun içinde güzel bir şekilde saklanan, sizin ve eşinizin anılarını oluşturun. Her fotoğrafın arkasında bir not bırakın ve soruya gelmeden önce nostaljik bir mutluluğa dalmasına izin verin.

6- Aşk şiiri.

Edebiyatı seven çiftlerden biriyseniz, bu fikir size çok yakışır. Evlilik teklif ederken elini istemekle biten bir şiir ya da kısa hikaye yaratın. Son bölüme geldiğinde, teklifinizi yapın.
İpucu: Yazar değil misiniz? Endişelenmeyin. Eski bir kitabı açın, yüzüğü içeriye koyun ve ondan kitaptan belirli bir sayfayı okumasını isteyin. Kapağı açtığında yüz ifadesi değişecektir.

 

7- Bana bir aşk şarkısı söyle;

Sevginizi ifade etmenin en iyi yollarından biri bir aşk şarkısıdır. Onlara özellikle bu an için yazdığınız bir şarkıyı söyleyin veya teklif etmeden önce önemli bir şarkı çalın.
İpucu: Yazdığınız bir şarkıyı, öneri öncesinde profesyonel olarak kaydederseniz, daha da iyi!

8- Duvar tırmanışı;

Her ikiniz de ekstrem sporları seviyorsanız, bu fikir uygun olabilir. Teklifinizi zirveye ulaştıktan sonra, heryere yüksekten bakarken yapabilirsiniz.

9- Uçakta;

Uzun bir yolculuk organize edin. Uçağa bindiğinizde bulutların üstündeyken teklifinizi yapın. Ipucu; Bu anı dahada unutulmaz yapmak için pilotla iletişime geçin ve güzel bir anonsla size destek olmasını isteyin.

10- Flashback filmi;

Fotoğraf ve videolardan anılarınızdan kısa bir film oluşturarak partnerinizi şaşırtın. Sonra videonun sonunda ona doğru yürüyün ve teklifinizi yapın.
İpucu: Tüm sinema salonunu kiralayın ve gerçek film gelmeden önce filminizi fragman olarak oynatın!

11- Yapboz;

Daha fazla eğlence duygusu için sorunuzu özelleştirilmiş bir yapboza koyun. Tüm bulmacayı bitirmek için ne kadar meraklı olacağını hayal edin!
İpucu: Bulmacanın bazı fotoğraflarını ekleyin ve ömür boyu hatırlamak için bir çerçeve hazırlayın.

12- Paraşütle atlama;


Bu teklif unutamayacağı bir tekliftir. Görseldeki gibi önceden benimle evlenir misin yazılı bir branda hazırlayın ve inerken bunu açın indiğinizde boynunuza sarılma olasılığı yüksek!

13- Lunapark a gitmek;

Lunaparkta dönme dolap, ahtapot, etek veya herhangi bir aktiviteyi seçin ve evlenme teklifi edeceğiniz o dogru anı bekleyin.

14- Web sitesi;

Teknolojiyi seven bir çiftseniz, özellikle ona teklif etmek için etkileşimli bir web sitesi oluşturun. Bu önemli anında onun yanında olmalısınız.
İpucu: Niyetinizi belli etmeden, bulduğunuz bu harika web sitesini kontrol etmesini isteyebilirsiniz!

Son bir ipucu, hayatınızın en güzel anını belgeleyecek bir fotoğrafçı veya kameraman olduğundan emin olun. Bu şekilde, görüntüler düğün gününde de gösterilebilir ve yıllarca evlilikten sonra geriye bakmak için değerli bir şeyiniz olacaktır.

Yukarıdaki fikirlerden hangisi favoriniz? Aşağıdaki yorumlarda bize anlatın veya eklemek istediğiniz fikriniz varsa bizimle paylaşın.

En yeni yazılar

2 Thoughts to “Evlilik Teklifi Fikirleri”

  1. […] İşte bu aşamada ilk soru bu teklifi “nerede” yapacağınızdır. Evlilik teklifi mekan fikirlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.  […]

  2. […] İşte bu aşamada ilk soru bu teklifi “nerede” yapacağınızdır. Evlilik teklifi mekan fikirlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.  […]

Leave a Comment